+420 354 655 501 – 9 RESERVATION.CZ@CZ.ENSANAHOTELS.COM

Lázeňské hotely Ensana

Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel*****

Pravý královský lázeňský zážitek
Již v minulosti zde pobývali lidé, kteří měli postavení a jméno nebo kterým záleželo na kvalitě. Konec konců, lázeňský hotel Nové Lázně patří k tomu nejlepšímu, co Mariánské Lázně nabízejí. Kde jinde byste se mohli kochat originálními římskými lázněmi zdobenými mramorovými sloupy, jež pochází z roku 1896? Krásně zrenovovaný architektonický skvost zbudovaný v novorenesančním stylu je zosobněním elegantní atmosféry slavného dědictví této destinace a jedním z předních lázeňských hotelů v České republice.

Jako člen exkluzivní a prestižní „evropské společnosti královských lázní přináší tento luxusní hotel Ensana všechny výhody moderního 5* hotelu. Hotel nabízí špičkové zdravotní procedury proti neduhům lokomoční soustavy využívající místní přírodní léčivé zdroje, rozsáhlé zdravotní know-how, rozmazlující wellness a zkrášlovací programy odehrávající se v unikátním historickém prostředí římských lázní a nádherné původní zdravotní kabiny a špičkové, zdravě vyvážené kulinářské vyžití.

Dejte si stylovou schůzku v kasinu s překrásným Mramorovým sálem, popíjejte z hotelového minerálního pramene a vychutnejte si tuto nezapomenutelnou dominantu v jedné z nejvyhlášenějších evropských lázeňských destinací.

Health Spa Resort Centrální Lázně **** 

Symbol lázeňské tradice v Mariánských Lázních se nachází na místě původního lázeňského domu z roku 1812. Hotel svým hostům nabízí tradiční lázeňskou léčbu, založenou na využívání jedinečných místních přírodních zdrojů – minerálních pramenů, slatiny a léčivého Mariina plynu. Díky propojení hotelů Nové Lázně, Centrální Lázně a Maria Spa mohou hoteloví hosté volně procházet do komplexu Římských lázní v hotelu Nové Lázně. V lázeňském koridoru jsou vystaveny dobové obrazy města Mariánské Lázně, návštěvníci mají možnost také příjemného posezení s vyhlídkou na lázeňskou kolonádu a prameny Karolinin, Rudolfův a Ambrožův. Hotel je také ideálním místem pro rodiny s dětmi. Děti mohou využít dětský koutek a dětské hřiště a rodiče si zatím pochutnávat v restauraci Goethe či lobby baru. Velice kvalitní ubytování a přátelské prostředí nesmíme rovněž opomenout. Hotel nabízí 108 pokojů kategorie Superior, Superior Plus, Junior Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, dětský koutek, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma, parkoviště a podzemní garáže v Marienbad Health Spa resortu.

Health Spa Resort Hvězda **** 

Hotel je jedním z nejznámějších ikon města, ukázkou unikátní lázeňské architektury a ideálním místem s výhledem na Goethovo náměstí a kolonádu. Hotel se může pochlubit největším hotelovým bazénem se 2 saunami, whirlpoolem, parní lázní, tepidáriem a také solnou jeskyní. Přímo v hotelu vyvěrá Balbínův pramen, který je využíván k pitné kúře i ke koupelím. Hotel poskytuje komplexní lázeňskou péči pod jednou střechou. Hosty mile potěší výběr jídel v restauracích Franz Josef a Sissi. Resort Hvězda se skládá ze 3 hotelů: Hvězda, Imperial a Neapol a nabízí 239 pokojů (105 pokojů ve Hvězdě, 85 pokojů v Imperialu, 49 pokojů v Neapoli) kategorie Komfort, Superior, Superior Plus, Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, dětský koutek, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma, parkoviště v Marienbad Health Spa resortu, podzemní garáže v Imperialu.

Health Spa Resort Grandhotel Pacifik **** 

Historická budova Grandhotelu Pacifik je dominantou Hlavní třídy, nedaleko lázeňské kolonády se Zpívající fontánou. Hotel poskytuje vysokou kvalitu ubytování a gastronomických služeb. Komplexní lázeňská léčba, léčebné programy, procedury z přírodních léčivých zdrojů, Lesní pramen k pitné kúře a minerálním koupelím, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Ordinace lékařů a léčebné odděleni v hotelu. V hotelu je bazén, sauna, tropická sprcha, fi tness, masáže, kadeřnictví, kosmetika – laser centrum. Restaurace Primavera, lobby bar, Captain James Cook‘s Lounge. Hotel nabízí 96 pokojů kategorie Superior, Superior Plus, Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, pokoj pro alergiky, dětský koutek, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma.

Health Spa Resort Butterfly **** 

Hotel Butterfly je moderní budova navržena ve stylu Art Nouveau s originálním uměleckým interiérem. Je umístěn v centru města naproti lázeňskému parku. Přímo v hotelové hale se nachází pítko Ferdinandova minerálního pramene s unikátním účinkem přírodních sulfátů. Je zde k dispozici bazén s vodními atrakcemi, whirlpool, sauna, pool bar a fitness. V hotelu lze využít lázeňské služby, procedury, wellness a kosmetický salon Beauty Comfort Zone. Restaurace La Fontaine, Cafe de Paris a lobby bar s letní venkovní terasou jsou ideálním místem k posezení a odpočinku. Hotel je také ideálním místem pro rodiny s dětmi. Specialitou hotelu Butterfly jsou konference a firemní setkání, které se konají v konferenčním sále Bellevue. Veškerý servis a moderní konferenční vybavení je k dispozici. Hotel nabízí 95 pokojů kategorie Superior, Junior Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, dětský koutek, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma, podzemní garáže.

Spa Hotel Vltava ****

Lázeňský hotel Vltava se skládá ze 2 budov (Vltava a Berounka), které jsou vzájemně propojeny koridorem. Hotel se nachází v klidné ulici s výhledem na město a les. V druhém poschodí se nachází velká sluneční terasa s lehátky, kde lze vychutnat horký či studený drink. Restaurace Regina, lobby bar. V hotelu si mohou hosté dopřát minerální koupele, zaplavat v bazénu, vypotit se v sauně, nebo si zacvičit ve fitness centru. Hotel Vltava se může chlubit dlouholetými zkušenostmi a využíváním jen toho nejlepšího z místních přírodních zdrojů. Hotel nabízí 80 útulných pokojů kategorie Komfort a Suite v části Vltava a Berounka. K hotelu patří dependance Vítkov s 28 pokoji kategorie Standard. Bezbariérový pokoj, dětský koutek, společenská místnost, kulečník, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma.

Spa Hotel Svoboda ***

Lázeňský komplex Svoboda se skládá ze 3 budov /Svoboda, Margareta, Palladio/, které byly zrekonstruovány a propojeny krytou prosklenou promenádou. Tento lázeňský klenot s krásným historickým exteriérem se nachází na klidném místě v prostředí lázeňského lesoparku v blízkosti kolonády i centra města. V přímém sousedství hotelu se nachází pavilon Lesního pramene s krásnou promenádou, která volně navazuje na areál Geologického parku. Hotel potěší svým novým interiérem, modernizací prošla vstupní hala s recepcí a restaurací Carlton. Pro příjemné posezení přímo v hotelu vznikl nový lobby bar. V komplexu se nachází i vývěr Lesního pramene k pitné kúře i k minerálním koupelím. Léčebné oddělení Palladio Spa Centrum nabízí minerální koupele. Hotel poskytuje komplexní lázeňskou péči pod jednou střechou. Hotel nabízí 99 pokojů kategorie Standard, Komfort a Suite. Bezbariérový pokoj, společenskou místnost s kulečníkem a dětským koutkem, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma.